Tarih: 02.25.21        İp Adresiniz : 3.237.105.210
Sedat Peker, Ahmet Hakan ile Ne Konuştu?

Ünlü iş Adamı Sedat Peker, Gazeteci Yazar Ahmet Hakan ile görüşmesinde hangi konuları konuştuklarını açıkladı.

Kıymetli Dostlarım;

Bir iki gündür Star Gazetesi’nde köşe yazarı olan Cem Küçük Bey isminde bir gazeteci, Ahmet Hakan Bey’in evine yaptığım ziyaret ile ilgili yazılar kaleme almakta. Başta bunun gayet normal bir durum olduğu düşündüğüm için olaya dahil olma gereği hissetmedim.

Ancak konu hayali temalar üzerine kurulmaya başlayınca, Ahmet Hakan Bey ile evinde konuştuğumuz şeyleri yazmamın gerekli olduğuna karar verdim. Aksi takdirde insanların hafızalarında sanki bu iddialar doğruymuş gibi yanlış bir izlenim kalabilir.

Ahmet Hakan Bey ile ilk olarak 2002 senesinde yüz yüze tanışmıştık. O günden sonra bir daha hiç yüz yüze görüşmedik. Ancak ülkedeki gündem dolayısıyla karşılıklı olarak isimlerimiz dost sohbetlerinde yer bulmuştur.

Cezaevinden çıktıktan sonra kendisine haber yollayarak bir serzenişte bulundum. Ahmet Hakan Bey’e; ‘’Ergenekon’un ilk başlangıç ayağı olarak CHP Genel Başkan Yardımcısı Enis Berberoğlu bile şahsıma yapılan Kelebek Operasyonunu gösteriyorken, sen bu konuyla ilgili hiç haber yapmadın. Bence bu doğru bir şey değil.’’ şeklinde kendisine sitem ettim. Akabinde de kendisi bana; ‘’Geçmişte ben senin evine ziyarete gelmiştim, bu sefer buyur sen gel, anlatmak istediklerin varsa konuşalım.’’ dedi.

Evine yaptığım ziyareti gizli bir şekilde yapmadım. Mahallenin gençlerinin ve tüm konu komşunun görebileceği şekilde arkadaşlarımla beraber ziyaretine gittim. Paralel yapının şahsıma yapmış olduğu tüm kumpasları anlattım. Ardından kendisine; ’’Basın şahsıma nefret duyarak hareket etmeyerek, ben komplo yapılıyor diye bağırdığımda bu işin içinde bir şey var diyerek incelenseydi, belki de Ergenekon Operasyonu başlamadan bitecek, ülke bugün yaşadığı kötü duruma gelmeyecekti.’’ dedim.

Ayrıca Doğan Grubu’nun geçmişte şahsıma yapmış olduğu tüm kötülükleri sineye çektiğimi ancak eşimin sosyal sorumluluk projelerinde bayan arkadaşlarıyla beraber yaptığı çalışmalarda gazeteciler tarafından çekilen toplu resimlerden eşimi aradan keserek haberin resmini yayınladıklarını, yaptıkları bu iğrenç davranışla eşimi arkadaşlarına karşı mahcup duruma düşürmeye çalıştıklarını anlattım. (Bunun değil gazetecilik mesleğinde, insanlıkta bile yeri olmadığını da özellikle belirttim).

Sonrasında ise kendisine; ‘’Şahsıma yapılan haksızlıkları, saygısızlıkları bir kenara koysamda eşime yapılan bu iğrençlikten dolayı Doğan Medyasına karşı hayatım boyunca bir daha sevgi beslemeyeceğim!’ dedim. Ahmet Hakan Bey sabırlı bir şekilde bu söylediklerimi dinledi. Akabinde kendisi de bana; ‘’Bu yapılanı asla doğru bulmam, ben bu sohbette kendimi temsil ediyorum, ancak senin bu anlattığın eğer doğruysa bu gerçekten çok kötü bir durum.’’ dedi.

Sohbetimizin devamında paralel yapının şahsıma yaptığı haksızlıklarla ilgili ilerleyen zamanlarda bir yazı kaleme alacağını söyledi.

Tüm sohbetimizin içeriği bu konuları kapsamaktadır.

Ancak Cem Küçük Bey’in anladığım kadarıyla Ahmet Hakan Bey ile eskiye dayalı bir hasımlıkları var. Bu sebeple de kendisine buradan taktiksel saldırılar yapıyor. Bunların hepsi normal şeyler. (Kısaca hayatın renkleri diyebiliriz.) Ancak Allah aşkına Halim midir? Hamdi midir? Bir adamdan yazısında bahsetmiş. Ondan alınan paraların konusu olabilir mi? diye de yazısında sormuş.( Ne böyle bir adam tanırım nede daha önce ismini duydum.)

Cem Bey ben zaten yeterince sorunla uğraşıyorum. Ahmet Hakan Bey ile görüşmemi köşene taşımana sözüm yok, ancak aranızdaki düşmanlık işlerinize lütfen beni dâhil etmeyin. Kendi aranızdaki sorunları nasıl hallediyorsanız o şekilde halledip hayatınıza devam edin.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER12105983_813229612136176_1167867767033506798_n

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 20 Ekim 2015, 14:51 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 1.002 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN
Resimli Benzer Haberler
kıbrıs haberleri
PetshopNamaz Saatleri
Popüler Haberler
Mehmet Nuri GEZMİŞ Genel Sekreter Yardımcılığı Görevine Getirildi.

Mehmet Nuri GEZMİŞ Genel Sekreter Yardım...

Ak Parti iktidarının Rize’de atadığı ilk bürokrat olan Mehmet Nuri GEZMİŞ Sosyal Hizmetler İl Müdürü olarak başladığı göreve daha... [Devamı]
Şemdinli’de çatışma 2 şehit 7 yaralı

Şemdinli’de çatışma 2 şehit 7 yara...

Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde çıkan çatışmada 2 asker şehit oldu, 7 asker yaralandı. Hakkari Valiliği’nden alınan bilgiye göre,... [Devamı]
En İyi Yerel Site ÇayHaber.Com

En İyi Yerel Site ÇayHaber.Com...

[nggallery id=14] Hürriyetin Bumerang adı altında düzenlediği ve bu sene 2.si düzenlenen 2012 Bumerang Ödülleri En İyi Yerel Site kategorisinde... [Devamı]
Galatasaray Manchester United Maçı ?

Galatasaray Manchester United Maçı ?...

Galatasaray Manchester United Maçı Hangi Kanalda ?  Avrupa’da tarih yazan Galatasaray! D-Smart ekranlarında! Heyecana,çoşkuya! tarihe tanıklı... [Devamı]
Turgut Gencal Hakkında

Turgut Gencal Hakkında

Turgut Gencal, ülkemizde yetişen ender hayırsever iş adamlarından bir tanesidir. Kendisi ülke genelinde bir çok hayırda bulunmuştur. Aynı zamanda... [Devamı]
Haber Yorumları
          Rize Hava Durumu
RIZE
Anket
Ayetel Kursi
TOPlist - Barcelona Gezi Rehberi